Stara Wieś zwycięzcami w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Unihokeju Dzieci

16.10.2024
Dziś, w środę 16 października br. w Starej Wsi Woli odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Unihokeju CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT w kategorii Igrzyska Dzieci.

Po zaciętej walce ostatecznymi zwycięzcami,  zarówno dziewcząt jak i chłopców, zajmując pierwsze miejsce, zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

Drużyny w składzie:

CHŁOPCY – Dąbrowski Bartłomiej, Florek Mateusz, Małucha Kacper, Marcisz Stanisław, Prędki Bartosz, Ślazyk Filip, Tokarczyk Hubert, Wyżycki Filip.

DZIEWCZĘTA – Abram Monika, Biedroń Dominika, Koza Anna, Łyszczarz Magdalena, Mikołajczyk Julia, Pachut Aurelia, Paruch Aleksandra, Włodarczyk Emilia

Obydwie drużyny przygotowane zostały przez nauczycielkę wychowania fizycznego Halinę Ujejską

Zarówno na chłopców jak i dziewczyny czekają kolejne rozgrywki, jakimi są Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Unihokeju Dzieci, które odbędą się 6 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

II miejsce natomiast przypadło drużynom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie

Wręczenia dyplomów oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonali, Edyta Król – Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi – Leszek Twaróg.

Życzymy powodzenia zwycięskim drużynom w następnych etapach !