Dziewczęta z Kłodnego Mistrzyniami Gminy Limanowa w Halowej Piłce nożnej

09.10.2024
8 października  br. na Hali sportowej w Męcinie  rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci.
W zawodach wzięło sześć szkół z terenu gminy Limanowa.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

I miejsce – SP Kłodne w składzie:

Jacak Martyna, Jacak Zuzanna, Leśnik Hanna, Łomnicka Julia, Orzeł Martyna, Pietrakiewicz, Pławecka Ilona, Świerczek Emilia,  Zychowicz Dominika oraz Zygmunt Justyna
Dziewczęta zostały przygotowane przez nauczyciela wychowania fizycznego Andrzeja Ruchałę.

II miejsce po rzutach karnych przypadło Szkole Podstawowej w Pasierbcu

a podium na III stopniu zamknęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie.

Poza strefą pucharową znalazły się Szkoła Podstawowa w Rupniowie, Pisarzowej oraz w Męcinie.

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie Grzegorz Krzak.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną dziewczyn kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dzieci: 17 października w  Szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej. Trzymamy kciuki za dziewczyny z Kłodnego!