Odebrano nowy obiekt rekreacyjno-sportowy przy Szkole Podstawowej w Pasierbcu.

12.09.2024
Dnia 12 września 2024  odebrano nowe boisko wielofunkcyjne przy szkole Podstawowej w Pasierbcu.

W odbiorze uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król, Zastępca Dyrektora Szkoły Dorota Gąsiorek, Sołtys Wsi Pasierbiec Maria Twaróg oraz Wykonawca zadania Jan Wojtas.

W ramach zadania wykonano wielofunkcyjne boisko sportowe oraz obiekt małej architektury w zakresie wykonania bezpiecznej nawierzchni zapobiegającej urazom. Boisko będzie obiektem dostosowanym do rekreacji i uprawiania różnych dyscyplin sportowych, wyposażone w niezbędne urządzenia. Zakres prac obejmował również wykonanie piłkochwytu, zamontowanie ławek parkowych, nowych furtek wejściowych oraz utwardzonych dojść na teren obiektu.

Wykonawcą była firma Jana Wojtasa „Usługi Ogólnobudowlane” z siedzibą pod adresem: Siekierczyna 122, 34-600 Limanowa.
Całkowita wartość inwestycji to 419 430,00 złotych, z czego dofinasowanie pozyskane z Samorządu Województwa Małopolskiego wynosiło 162 950,00 złotych.