Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zaprasza na warsztaty pt. BAJKA WYCISZA I UCZY EMOCJI

16.09.2024
Gminna Biblioteka w Starej Wsi serdecznie zaprasza w dniu 20 września 2024 r. (piątek) o godz. 17:00 do Biblioteki Publicznej w Rupniowie na warsztaty pt.: "BAJKA WYCISZA I UCZY EMOCJI", które porowadzi dr Lidia Ippoldt.

Warsztaty pokażą uczestnikom sposób wykorzystania bajki terapeutycznej w procesie wychowawczym oraz wskażą wartości psychoedukacyjne bajki w uczeniu dziecka radzenia sobie z emocjami.

Lidia Ippoldt - doktor nauk humanistycznych w zakresie bibliologii, certyfikowany nauczyciel biblioterapii z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, Przewodnicząca Krakowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, autorka bajek terapeutycznych i warsztatów z elementami bajko- i biblioterapii w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, instytucjach wychowawczych oraz opiekuńczych, edukator w zakresie bajko- i biblioterapii.

Warsztaty są realizowane  w ramach projektu "OSWAJANIE PRZEZ BAJANIE. LEKI Z BIBLIOTECZNEJ APTEKI"  z programu "Partnerstwo dla Książki".

ZAPRASZAMY!!!