Zaproszenie na spotkanie z Ekodoradcami

30.08.2024
Zapraszamy mieszkańców Gminy Limanowa na spotkanie z Ekodoradcami dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany źródła ogrzewania w ramach realizowanego programu priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 05.09.2024 r. o godz. 11:00 w świetlicy wiejskiej w Pisarzowej.

Celem programu „Czyste Powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Beneficjentami programu są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach lokali mieszkaniowych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie https://czystepowietrze.gov.pl