Punkt Obsługi Ekodoradcy już otwarty w Gminie Limanowa

28.08.2024
Drodzy Mieszkańcy,

Informujemy, iż od 1 sierpnia 2024r. w Urzędzie Gminy Limanowa  na parterze w pok. 29 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 czynny jest Punkt Obsługi Ekodoradcy.

Ekodoradca został zatrudniony w ramach realizacji projektu pn. „Wdrożenie Programu ochrony powietrza w Gminie Limanowa” w ramach programu "Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 2.5 Wdrażanie Programu Ochrony Powietrza, typ projektu B - Funkcjonowanie ekodoradców w gminach".

Nasz ekodoradca będzie prowadził działania doradcze i informacyjno-edukacyjne w zakresie OZE, efektywności energetycznej, źródeł ogrzewania, dostępnych programów dofinansowania oraz doradztwo lub pomoc dla mieszkańców w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie i ich rozliczaniu.

Zachęcamy do odwiedzania Punktu lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Ekodoradca chętnie odpowie na każde pytanie.

Urząd Gminy Limanowa
Ul. M. B.Bolesnej 18B, 34-600 Limanowa