Odbiór garażu dla samochodu strażackiego przez OSP Rupniów

07.08.2024
W dniu 6 sierpnia br. dokonano odbioru zadania pn. „Modernizacja garażu dla samochodu strażackiego OSP Rupniów”

Przedmiotem inwestycji było wykonanie remontu garażu oraz wjazdu do garażu dla samochodu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Rupniowie. Remont polegał m.in. na wymianie podbudowy, podłoża betonowego oraz wymianie posadzki. Ściany wewnętrzne wyłożono płytkami oraz wykonano malowanie pomieszczenia. W ramach zadania wymieniona została brama wjazdowa do garażu, wyposażona w napęd automatyczny. Prace na zewnątrz budynku polegały na dostosowaniu poziomu wjazdu do parametrów nowej bramy wjazdowej i posadzki.

W odbiorze uczestniczyli: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Stanisław Piegza, Radna Gminy Limanowa Maria Rzeźnik, Sołtys Wsi Rupniów Stanisław Kita, Naczelnik OSP Rupniów Olgierd Halota, ks. kapelan Krzysztof Kutek, przedstawiciele OSP Rupniów oraz Zbigniew Tokarczyk - Wykonawca zadania.

Całkowita wartość zadania wyniosła 109 197,57 zł, a Wykonawcą była firma Zakład Remontowo-Budowlany Zbigniew Tokarczyk z Lipowego.
Zadanie było współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego na realizację prac remontowo-budowlanych w remizach strażackich w ramach działania Małopolskie OSP 2024 w kwocie 48 000,00 zł.