Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zaprasza na Narodowe Czytanie "Kordiana"

13.08.2024
Zbliża się Narodowe Czytanie ,,Kordiana" Juluisza Słowackiego.
Zapraszamy na zwiastun tegorocznej odsłony lektury.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zwiastuna nagrania "Kordiana" Juliusza Słowackiego, przygotowanego w ramach nadchodzącej akcji Narodowe Czytanie! Jak co roku, Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi, we współpracy z samorządowcami i artystami, przygotowała wyjątkową inscenizację wytypowanej lektury.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje i materiały związane z tegoroczną edycją Narodowego Czytania. Już teraz możecie obejrzeć zwiastun nagrania, który wprowadzi Was w klimat tej wyjątkowej inscenizacji.

Gorąco zachęcamy również do wspólnego oglądania pełnego nagrania "Kordiana" 7 września. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby wspólnie zanurzyć się w świat dramatycznych wydarzeń i głębokich refleksji, jakie niesie ze sobą dzieło Juliusza Słowackiego.

Do zobaczenia online i podczas Narodowego Czytania!