XXI edycja Międzynarodowych Zawodów w Biegu na Orientację "Patria Cup" już 5 lipca

01.07.2024
Już w najbliższy piątek 5 lipca 2024r. rozpoczyna się XXI edycja Międzynarodowych Zawodów w Biegu na Orientację "Patria Cup".

Organizator imprezy - "Patria Młynne" informuje że na listach startowych widnieje ponad 215 zawodników z 10 krajów: Niemiec, Hong Kongu, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Łotwy, Rumunii ,Szwecji i Polski.

I etap rozegrany zostanie w Podolanach k/Gdowa. Następnie zawodnicy uczestniczyć będą w wymagającym biegu klasycznym na Pasierbcu, by zakończyć swój udział na dystansie średnim na Górze Kamionna z metą zlokalizowaną na dolnej stacji wyciągu narciarskiego Laskowa Ski.

Wśród uczestników znajdują się nazwiska medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.

Organizatorzy dziękują za okazaną pomoc przy organizacji Gminie Gdów, Gminie Limanowa, OSP Łososina Górna, właścicielom stacji narciarskiej Limanowa Ski, Zarządowi klubu Wierchy Pasierbiec, Nadleśnictwu Myślenice i Nadleśnictwu Gdów.

Etap 1 - Podolany - godz. 16.00 - piątek
Etap 2 - Pasierbiec - godz. 10.30 - sobota
Etap 3 - Laskowa - godz. 11.00 - niedziela.

Sędzia główny ; Witold Sochacki
Kierownik startu : Urszula Zelek