Wernisaż prac Ryszarda Rysia pt. „Echa Natury”

09.07.2024
W miniony czwartek (08.07.2024r.) w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej odbył się wernisaż prac Ryszarda Rysia z Łososiny Górnej pt. ” Echa Natury”.

Artysta zajmuje się malarstwem ponad 30 lat. Sztuka, która jest jego pasją i jednocześnie sposobem na życie, towarzyszy mu od zawsze. Przez lata swojej kariery Ryszard stworzył wiele wyjątkowych dzieł, które były wystawiane w lokalnych galeriach, jak również prywatnych kolekcjach. Jego prace odzwierciedlają głębokie zrozumienie koloru i formy, a unikalna technika malarska przyciąga uwagę miłośników sztuki.

W wernisażu oprócz rodziny oraz mieszkańców regionu udział wzięli:

Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Daniel Łącki, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi Jacenty Musiał.

Wystawę prac artysty można oglądać do 28 lipca br. w godzinach pracy PCIT:

poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00,
weekendy 11.00 – 17.00.