Podpisanie umów na przeprowadzenie audytów - MAGAZYNY ENERGII

12.06.2024
Mieszkańców którzy złożyli deklarację udziału w projekcie pn. „Magazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych na terenie gminy Limanowa”  informujemy, że jutro tj. dnia 13.06.2024 r.
pokoju 32 budynku A Urzędu Gminy Limanowa w godz. 10.00 – 16.00  odbędzie się  podpisanie umów na przeprowadzenie audytów. Przy podpisaniu umowy należy uiścić opłatę w wysokości 350 zł.

Przypominamy, że  jeszcze do jutra tj. do 13.06.2024 r. można składać wstępne deklaracje udziału w projekcie, a już dziś o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w Mordarce  odbędzie się spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami firmy przeprowadzającej audyty. Będzie można wówczas uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące warunków udziału w projekcie i przeprowadzanych audytów oraz złożyć deklarację udziału w projekcie.

Więcej informacji o projekcie oraz wzór deklaracji do pobrania na stronie: