Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Limanowa, przeznaczonej do użyczenia

28.05.2024

GP.6845.7.2024                                                                                                   Limanowa, 28.05.2024 r.

W Y K A Z
nieruchomości stanowiącej własność Gminy Limanowa,
przeznaczonej do użyczenia

Wójt Gminy Limanowa, działając zgodnie z art. 35, ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tj.: Dz. U. z 2023 r. poz. 344 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości
wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Limanowa, przeznaczonej do użyczenia na okres 10-ciu lat (10 lat).

Oznaczenie nieruchomości:

Działka ew. nr 1454 położona w miejscowości Mordarka o powierzchni 1,91 ha, stanowi własność Gminy Limanowa, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr NS1L/00030139/9 przez Sąd Rejonowy w Limanowej.

Opis nieruchomości:

Przedmiotem użyczenia będzie część działki ew. nr 1454 o powierzchni 0,1200 ha.

zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Limanowa, zatwierdzonym uchwałą XVIII/118/2004 Rady Gminy Limanowa z dnia 29 kwietnia    2004 r. działka ew. nr 1454 położona w m. Mordarka znajduje się częściowo w terenie ozn. symb. S – boiska sportowe (istniejące i projektowane) oraz w terenie ozn. symb. Ls – lasy.

Działka ew. nr 1454 zabudowana jest boiskiem sportowym oraz budynkiem zaplecza sportowego.

Termin zagospodarowania nieruchomości:

Przedmiot nieruchomości zostanie oddany w użyczenie z dniem zawarcia umowy użyczenia.

Informacje dotyczące użyczenia:

Oddanie w użyczenie w/w nieruchomości następuje w celu organizacji wydarzeń zawodów oraz innych inicjatyw promujących hodowlę gołębi pocztowych.
Oddanie w użyczenie jest bezpłatne.

Wykaz podlega wywieszeniu na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Limanowa w Biuletynie Informacji Publicznej, a ponadto informację o jego wywieszeniu podaje się do publicznej wiadomości przez ogłoszenie w portalu www.limanowa.in oraz na stronie internetowej Gminy Limanowa www.gminalimanowa.pl.