PRACOWITY WRZESIEŃ PATRII MŁYNNE – BIEG NA ORIENTACJĘ

05.10.2016

Miesiąc  wrzesień przyniósł kolejne medale zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego „Partia” Młynne. Podopieczni  Klubu uczestniczyli w  biegach na orientację, które odbyły w się w Szklarskiej Porębie, na Lubelszczyźnie oraz na Śląsku, a starty indywidualne oraz w sztafetach przyniosły kolejne sukcesy.

05.09.2016 - KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI - SZKLARSKA PORĘBA – złoto Kozłowskiego

W rozegranych w Szklarskiej Porębie Klubowych Mistrzostwach Polski w BnO po raz kolejny juz w tym sezonie Jacek Kozłowski zdecydowanie wygrywa bieg klasyczny w kategorii M-50.
Na 8 miejscu w kat. K14 kończy bieg klasyczny Klaudia Zelek, a na 11 pozycji dobiega do mety Witold Sochacki.

19.09.2016 - DWA MEDALE MISTRZOSTW POLSKI!!!

Podczas rozgrywanych na Lubelszczyźnie (okolice Janowa Lubelskiego) Mistrzostwach Polski nasz klub zdobył dwa medale: złoty przypadł w udziale Jackowi Kozłowskiemu (M50), a srebro wywalczyła Jolanta Kozłowska (K40).

Bardzo dobry występ zaliczyła nasza juniorska sztafeta kobiet, która wywalczyła 6 pozycję. Skład naszej sztafety : Klaudia Zelek, Olga Kozłowska oraz Małgorzata Sroka.

Sztafeta weteranów w składzie : Witold Sochacki, Jolanta Kozłowska oraz Jacek Kozłowski uplasowała się na 10 pozycji.

25.09.2016 – Dwa razy na podium w Mistrzostwach Śląska
Wiktoria Kozłowska wygrywa w biegu klasycznym podczas Mistrzostw Śląska, a Olga Kozłowska zajmuje 2 miejsce.

Teraz przed klubem Patria kończące sezon Mistrzostwa Młodzików w BnO , które odbędą się w Ulanowie na Podkarpaciu. „Na te zawody jedziemy z kilkoma nadziejami medalowymi i byłoby niezmiernie miło zakończyć ten sezon dobrymi wynikami. Jest na to nadzieja bowiem młodzicy naszego Klubu zajmują wysokie miejsca w Rankingu Polskiego Związku Orientacji Sportowej i powinni to udokumentować. Karol Bałaziński  jest na 6 miejscu, Klaudia Zelek w K14 plasuje się na 11 pozycji,Martyna Zelek i Oskar Mordarski znajdują się na 13 pozycjach w swoich kategoriach , a Małgorzata Sroka jest 15”.

W listopadzie UKS "Patria" będzie organizatorem najstarszego na Limanowszczyźnie biegu przełajowego rozgrywanego z okazji odzyskania niepodległości. Miłośnicy przełajów będą walczyć na trasach XIX Biegu Niepodległości, który odbędzie się 9 listopada w Młynnem.