Unihokej za nami. Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi zgarnia główne trofea!

20.10.2015

Chociaż na zewnątrz zimno, gorąca atmosfera panowała dzisiaj na hali przy Zespole Szkół nr 2 w Starej Wsi, gdzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do turnieju w obu kategoriach zgłosiły się dwie szkoły: Męcina 1 i Stara Wieś 2.

Zawody otworzył gospodarz Turnieju, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi– Marek Twaróg, wraz z sędzią dzisiejszego spotkania – Józefem Smęda, którzy  życzyli zawodnikom sportowej walki fair play.

Mecze rozegrane zostały 2 x po 10 min. Po zaciętej i emocjonującej walce w zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców  Mistrzami  Gminy Limanowa zostali Gimnazjaliści ze Starej Wsi.

Zwycięskie drużyny grały w składzie:

Dziewczęta: Franczak Agnieszka, Franczak Monika, Jagieła Zuzanna, Kędroń Martyna, Koza Patrycja, Król Kinga, Starzyk Aleksandra, Wrońska Bogusława, Zimirska Aneta

Chłopcy: Babiarz Tomasz, Bubula Krzysztof, Kordeczka Dawid, Król Sebastian, Młynarczyk Piotr, Piórkowski Michał, Tokarz Gabriel, Wielek Krzysztof, Wikar Karol.

Podsumowania turnieju dokonali Marek Twaróg – dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi, oraz Józef Smęda – sędzia główny dzisiejszego spotkania, którzy wręczyli uczestnikom puchary, dyplomy, oraz nagrody rzeczowe.

Gimnazjalistom ze Starej Wsi gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 30.10.2015 roku.