Piknik charytatywny dla Kamilka

08.05.2014

Dnia 18 maja  2014 r. przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbędzie się Piknik Charytatywny mający na celu pomoc  ciężko choremu Kamilowi Koreckiemu. Z  inicjatywą  zebrania funduszy na dofinansowanie rehabilitacji i zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego dla Kamilka wyszła dyrekcja oraz nauczyciele z Zespołu Szkół w Pasierbcu.

Podczas pikniku przewidziano wiele różnego rodzaju atrakcji m.in. występy zespołów regionalnych, grup tanecznych, pokaz przygotowany przez OSP Kisielówka oraz zabawę taneczną.  Piknik rozpocznie się o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy.

Kamil Korecki urodził się 30 czerwca 2005 r. Podczas porodu doszło do okołoporodowego uszkodzenia mózgu. Konsekwencją tego  jest epilepsja, małogłowie, opóźnienie psycho – ruchowe, przykurcz mięśni, koślawość , końsko – szponowatość kończy, skolioza oraz małopłytkowość idiopatyczna. Kamilek nie chodzi, ma trudności z prawidłowym utrzymaniem postawy podczas siedzenia, nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych.
Jego funkcjonowanie codzienne jest całkowicie uzależnione od drugiej osoby.Chłopiec jest pod stała opieką poradni: neurologicznej, ortopedycznej, rehabilitacyjnej, endokrynologicznej, dietetycznej, hematologicznej oraz psychologicznej.
Kamilek poddany jest systematycznemu, bardzo kosztownemu leczeniu i rehabilitacji. W najbliższym czasie niezbędny jest zakup podnośnika, który znacznie ułatwi mu codzienne funkcjonowanie.

Wpłaty dla Kamilka można kierować na konto 70 8804 0000 0071 0005 9121 0001 z dopiskiem „Pomoc Kamilowi”.

Szczegóły Pikniku Charytatywnego na plakacie poniżej.

Szczegóły Pikniku Charytatywnego na plakacie poniżej.