Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Powiatowy tenis stołowy szkół podstawowych

05.12.2012

W dniu 22 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 4 w Limanowej odbył się turniej indywidualny tenisa stołowego - dziewcząt i chłopców ur. 2000 i młodszych o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą gminę reprezentowali zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do III w obu kategoriach. W turnieju wzięło udział 64 zawodników. W wyniku odprawy z opiekunami
i losowania ustalono system rozgrywek "do dwóch przegranych".

Klasyfikacja końcowa - kategoria dziewcząt: II m. Justyna Uryga SP Kanina, III m. Urszula Majoch SP Kanina, IV m. Magdalena Golonka SP Młynne.

Klasyfikacja końcowa - kategoria chłopców: XI m - Krzysztof Golonka SP Młynne, XIII m. Mateusz Jurczak SP Wysokie, XXIV m. Patryk Matras SP Młynne.

W dniu 04.12.2012 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Limanowej odbył się turniej tenisa stołowego - drużynowego dziewcząt i chłopców.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów w kat. chłopców i 5 zespołów w kat. dziewcząt. W wyniku odprawy z opiekunami i losowania ustalono rozegranie meczy do dwóch przegranych w kategorii chłopców a w kat. dziewcząt systemem każdy z każdym.

W klasyfikacji końcowej w kategorii dziewcząt I miejsce zajęły Justyna Uryga i Urszula Majoch ze Szkoły Podstawowej w Kaninie.

W klasyfikacji końcowej w kategorii chłopców VI miejsce zajęli Mateusz Jurczak i Sławomir Fryzowicz ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodniczkom z Kaniny na zawodach rejonowych, które odbędą się 22 marca 2013r. w ZSS 4 w Limanowej.