Konkurs w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie

12.09.2012

Jak powinna wyglądać biblioteka XXI wieku, co powinna mieć, by czytelnicy chętnie korzystali z jej usług? By poznać odpowiedź na to pytanie, Gminna Biblioteka Publiczna w Kaninie ogłosiła konkurs pod hasłem: "Moja wymarzona Biblioteka".

Konkurs skierowany jest do dzieci ze szkoły podstawowej. Praca konkursowa ma ukazać, jak, według dziecka powinna wyglądać idealna biblioteka. Format i technika pracy dowolna.

Konkurs ma na celu promowanie biblioteki i czytelnictwa. Termin składania prac upływa dnia 24 września br. Zapraszamy do udziału!

Maria Trzupek

Maria Trzupek