Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Limanowa

13.02.2012

W dniu 14 lutego 2012 roku na hali sportowej w Rupniowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów z terenu Gminy Limanowa o Puchar Wójta Gminy.

Piłka nożna to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin uprawianych w Gminie Limanowa, cieszy sie dużym zainteresowaniem wśród młodych sportowców gminy.

W turnieju wzięło udział pięć drużyn: LKS "Olimpia" Pisarzowa, LKS Rupniów, LKS Mordarka, LKS "Słomka" Siekierczyna i LKS "Wierchy" Pasierbiec.

Zawody w imieniu Wójta Gminy Limanowa - Władysława Pazdana rozpoczął Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa - Jacenty Musiał, który mówił że jest to jedna z 60 imprez sportowych i kulturalnych, które przygotowane zostały przez Gminę Limanowa i Gminną Bibliotekę Publiczną w Starej Wsi na okres ferii zimowych. Turniej ten organizowany jest od wielu lat i cieszy się dużą popularnością.
Rozgrywki stały na wysokim poziomie, a każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji.

Drużyny zajęły następujące miejsca:

• miejsce I LKS Rupniów
  • miejsce II LKS "Słomka" Siekierczyna
  • miejsce III LKS "Wierchy" Pasierbiec
  • miejsce IV LKS Mordarka
  • miejsce V LKS "Olimpia" Pisarzowa

Puchary dla najlepszych trzech drużyn oraz nagrody i dyplomy dla wszystkich wręczali: Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie - Robert Piwowarczyk, trener drużyny z Pasierbca, zarazem Prezes Klubu Sportowego "Limanowa Forrest" - Mateusz Wroński oraz z ramienia Urzędu Gminy Limanowa - Tomasz Kurczab.

Cieszymy się, że poprzez organizowany Turniej udało się zagospodarować wolny czas młodym sportowcom z klubów piłkarskich z naszej gminy.

Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy Limanowa oraz Zespół Szkół w Rupniowie.

KPTS

Drużyny zajęły następujące miejsca:

• miejsce I LKS Rupniów
  • miejsce II LKS "Słomka" Siekierczyna
  • miejsce III LKS "Wierchy" Pasierbiec
  • miejsce IV LKS Mordarka
  • miejsce V LKS "Olimpia" Pisarzowa

Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy Limanowa oraz Zespół Szkół w Rupniowie.

KPTS