Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszowej Chłopców

31.01.2012

W dniu 1 lutego 2012 r. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszowej Chłopców.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

W zawodach uczestniczyło 5 Gimnazjów z terenu z naszej gminy.
Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Mordarce
II miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu
III miejsce - Gimnazjum w Rupniowie
IV miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi Woli
V miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi Roli

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Z-ca Wójta Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Rozalia Kuchta, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 7 lutego br. w ZSS Nr 3 w Limanowej. Życzymy powodzenia!

KPTiS

W zawodach uczestniczyło 5 Gimnazjów z terenu z naszej gminy.
Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Mordarce
II miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu