XII Międzynarodowy maraton pływacki o puchar jeziora Rożnowskiego

27.08.2011

W dniu 28 sierpnia br. w Gródku nad Dunajcem odbyły się zawody pływackie na wodach otwartych. W zawodach pierwszy raz stratowały zawodniczki Klubu Sportowego "Limanowa-Swim".

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nasze młode zawodniczki pokazały hart ducha Natalia Orczykowska zwyciężyła na dystansie 800 m z czasem 13,09 a najmłodsza uczestniczka
zawodniczka Anna Kowal również na dystansie 800 m uplasowała się na czwartej pozycji z czasem 15,06. Na dystansie 1500 m Wioletta Orczykowska nie miała sobie równych, zajmując pierwsze miejsce z czasem 21,03.

Sukcesy zawodniczek z klubu "Limanowa-Swim" są efektem systematycznej pracy i treningów na limanowskim basenie.

Cieszymy się niezmiernie, że zawodniczki promują i rozsławiają naszą gminę. Zarządowi Klubu oraz zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!

KPTiS

KPTiS